Teslimat Koşulları

KARGO ÜCRETİ :

Tüm siparişlerde KARGO BEDAVA. Sosyetikavm bir toptan alışveriş sitesidir. Sipariş alt limiti 5000TL'dir.

TESLİMAT :

Ürününleriniz, sipariş verildikten sonra (Pazartesi-Cumartesi) 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir. Ürünleriniz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, tarafınıza gönderilmiş SMS içerinde bulunan linke tıklayarak ya da kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp buraya yazarak, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebileceksiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisinde teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için sosyetikavm.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından www.sosyetikavm.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.sosyetikavm.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.